تجهیزات مورد نیاز

استفاده از کلاس های آنلاین بسیار ساده است و به دلیل تحت وب بودن، از کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و موبایل قابل استفاده است. کافیست موارد زیر را در نظر داشته باشید:

اینترنت مناسب

بهتر است از اینترنت ADSL به دلیل پایداری بیشتر استفاده نمایید. همچنین سعی کنید در زمان کلاس به صورت تک کاربره از اینترنت اسفتاده نمایید

دستگاه مناسب

به دلیل تحت وب بودن آموزش آنلاین از همه دستگاه های متصل به اینترنت میتوان بهره برد اما جهت استفاده راحت تر پیشنهاد میشود از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده نمایید تا با داشتن تصویر بزرگتر و نداشتن مشکلات آپدیت نرم افزاری و غیره به سهولت این امکان برای شما فعال گردد

پشتیبانی

در صورت نیاز به پشتیبانی پس از مطالعه دقیق راهنما، با شعبه خود تماس حاصل فرمایید.

نحوه ورود به کلاس آنلاین

نحوه ورود و استفاده از کلاس آنلاین بسیار ساده است. کافی است از صفحه اصلی سایت کیش وی وارد پورتال خود شده و از قسمت کلاس های آنلاین دکمه ورود را طبق فیلم آموزشی زیر انتخاب نمایید.

محیط کلاس

در تصاویر زیر امکانات و بخش های مختلف کلاس توضیح داده شده است

مشکلات احتمالی

در صورتی که موارد بخش اول راهنما را با دقت دنبال نمایید مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد اما برخی موارد احتمالی همراه با راهکار را برای شما توضیح میدهیم:

1.ممکن است صدای استاد برای شما پخش نشود؛ مطمئن شوید صدای بلندگوی شما باز و زیاد است. دقت کنید در سمت چپ بالای محیط کلاس ، بلندگو فعال باشد.

2.در صورتی که اطلاعات کلاس به درستی برای شما نمایش داده نمی شود سعی کنید خارج شده و مجددا وارد کلاس شوید