انگلیسی - دوره KIDS

 

آشنایی با دوره:

هدف دوره آشنایی و ایجاد علاقمندی زبان آموز به زبان انگلیسی، یادگیری لغت و جملات کوتاه، شعر، تقویت مهارت های گفتاری، شنیداری و آماده سازی جهت چگونگی نوشتن حروف و کلمات است. 

از ويژگيهاي خاص کتابهاي  Tiny Talkسبک آموزش با داستان هاي زيبا به روش مصور است که جذابيت خاصي براي کودکان ايجاد ميکند. اين کتاب ها به آموزش 2 مهارت شنیداری وگفتاری مي پردازند و CD صوتي هم ضميمه آنها ميباشد. اين کتابها براي آموزش کودکان غیر انگلیسی زبان جهان طراحی گردیده و پیشرفت آرام ولی مستمری را دنبال می کند. شخصیت ها و موضوعات کتاب متناسب سن کودکان بوده و برایشان جذابیت دارد. هر درس کتاب طوری طراحی شده که زبان آموزان با تمرکز بر لغات جدید مکالمات کوتاه رامی آموزند و در عین حال از ساختارهای گرامری ساده و کوتاه نیز در صحبت کردن استفاده می کنند. آهنگ ها و عکس های جذاب کتاب کودکان را بیشتر مشتاق به ادامه دوره می کند.

Pockets محصول سال 2010 انتشارات Longman بوده و به روزترین متد آموزش زبان انگلیسی برای این رده سنی میباشد که جهت آموزش به خردسالان غیر انگلیسی زبان طراحی شده است.  

این کتاب با تاکید بر TPR(Total Physical Response)، محیطی مشابه فراگیری زبان مادری را برای نوآموز فراهم کرده و بر پایه Method Communicative به چاپ رسیده است و با بهره گیری از شیوه های نوین آموزش کودکان 5 تا 7 سال، خلاقیت، ضریب هوشی و سطح توانایی کودک در فراگیری زبان افزایش میدهد.

محتوای به روز، خلاق، جذاب و نوین کتاب به بهترین نحو همراه با بازی، رنگ آمیزی، موسیقی و درست کردن کاردستی کودک را بصورت بصری درگیر آموزش و فراگیری مینماید. همچنین مرور و ارزیابی در پایان هر درس به صورت Oral (شفاهی) انجام می پذیرد که برای خردسالان نقش Quiz را ایفا مینماید. این کتابها با طراحی فوق العاده شان برای داشتن کلاسی شاد و پربار طراحی شده اند که در سه جلد برای کودکان 7-5 سال بوده و مهارتهای اکتسابی زبان را تقویت می کند.

BACKPACK یکی از محصولات بسیار معتبر Longman است. گروه آموزشی کودکان موسسه  Kish Wayاین کتاب را به منظور آمادگی زبان آموز جهت  تکمیل مطالب آموزشی در ترم های گذشته و آموزش نوشتاری و همچنین آمادگی جهت یادگیری حروف، اعداد و بعضی ازکلمات ساده به زبان انگلیسی و ایجاد بستری مناسب جهت شرکت هر چه مفید تر زبان آموز در مقاطع بالاتر انتخاب نموده است. این کتاب که در 3 ترم آموزشی تدریس می گردد این شانس را به زبان آموز می دهد که در عین سادگی و زیبایی کتاب، چگونگی نوشتن کلمات و حروف را تجربه کند. با آهنگها، پروژه ها و فعالیت های کلاسی جذاب کتاب تلاش کرده بر روی هر چهار مهارت اصلی زبان تمرکز کند. لغات جدید کتاب ذهن زبان آموز را به چالش گرفته و با جملات ساده آنها را وادار به صحبت می کند و اعتماد به نفس آنها را بیشتر می کند. کتاب تمرین (Work Book) زبان آموزان را به سمت نوشتن و همچنین یادگیری غیرمستقیم گرامر سوق می دهد.

نحوه برگزاری دوره:

 

نوع کلاس

 

تعداد جلسات در هفته

 

روزهای و ساعات

گروهی: حداقل 6 حداکثر 14 نفر

خصوصی: یک یا دو نفر

طی سال تحصیلی دو جلسه

تابستان سه جلسه

طی سال تحصیلی (شنبه/دوشنبه)

(یکشنبه چهارشنبه) (سه شنبه پنج شنبه)

تابستان سه جلسه در هفته زوج یا فرد

صبح بین ساعات 8 الی 12 و عصر 15 الی 19:30


برو  بالا