انگلیسی

 

 


دوره KIDS

در این دوره کودکان 5 تا 7سال می توانند شرکت کنند که شامل 18 ترم آموزشی است و کتاب های Tiny Talk / Pockets / BACKPACK تدریس می گردد .

دوره Children

این دوره ویژه رده سنی 8 تا 13 سال برگزار می گردد که شامل 16 ترم آموزشی است. متد آموزشی Magic Time, English Time به عنوان کتاب اصلی Main Book تدریس می گردد.

دوره Young Adults

این دوره گروه سنی 14 تا 17 سال را در بر می گیرد که شامل 12 ترم آموزشی است و از مجموعه کتاب های Connect به عنوان Main Book استفاده می شود .

دروه IELTS

این دوره را افرادی انتخاب کنند که صرفا قصد اخد مدرک بین المللی IELTS را دارند و هدفشان استفاده از آن در امور مهاجرت، ادامه تحصیل داخل و خارج از کشور و یا تدریس زبان انگلیسی خواهد بود. ضمنا کلاس های این دوره از سطح مبتدی تا IELTS برگزار می شود.

دوره مکالمه توریستی (Speaking)

این دوره مخصوص آن دسته از علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی است که مایلند مهارت های گفتاری و شنیداری خود را بدون درگیری با مباحث پیچیده دستوری تقویت نمایند.

دوره Adult

سری کتابهای Mind series محصول انتشارات MACMILLAN بوده و چاپ دوم این کتاب ها در سال 2017 می باشد .هدف این سری کتاب ها آموزش همزمان چهار مهارت اصلی و همچنین پیشبرد دایره لغت کاربردی و به روز برای زبان آموز است .

برو  بالا